Zintegrowany system odwodnienia w zabudowie tarasu

Specjalnie zaprojektowany system odwodnienia, sprawia że nie musisz martwić częstą konserwacją. Odpowiednia przepustowość systemy odwodnienia zabudowy tarasu oraz dogodne rozwiązanie z zakresu konserwacji pozwala użytkownikowi w łatwy sposób dokonać wyczyścić rynny spływowe. Operację tej nie trzeba wykonywać zbyt często, a jeśli już jest ona szybka i bez problemowa. To jedna z wielu pozytywnych cech zabudowy tarasów EXPOM.

Montowanie zabudowy tarasu do elewacji budynku

Kolejna cecha zabudowy tarasów łatwość w montażu. Instalacja tarasu jest procesem realizowanym zgodnie z precyzyjnie opracowaną instrukcją, która uwzględnia wytyczne producentów, jak i rekomendacje naszych doświadczonych technologów. Przygotowany przez nas produkt jest przeznaczony również do samodzielnego montażu. Dostarczamy do ciebie wszystko od elementów konstrukcji, aż po wszystkie elementy łączące. Przygotowana instrukcja zabudowy tarasu jest łatwa i przejrzysta. Jeśli nie czujesz się na siłach na samodzielny taras zawsze możesz wynająć naszą wyspecjalizowaną ekipę montażową.

Elementy konstrukcyjne zabudowy tarasu

Nasze konstrukcje wykonane z najwyższej jakości elementów aluminiowych oraz szkła hartowanego są nie tylko trwałe ale również estetyczne. System przesuwny zabudowy tarasu zaprojektowano tak, aby nie sprawił, żadnych problemów. Montaż elementów w podłodze zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. System przesuwnej zabudowy tarasu nie ma żadnych wystających elementów.

Zabudowy tarasów – przesuwno-rozwieralne NPV™ – NEW PERFECT VIEW™

Mocowanie otwartych formatek

Na bazie ponad 25 letnich doświadczeń przy projektowaniu, produkcji i wbudowywaniu szklanych, bezramowych zabudów balkonów, tarasów i loggii opracowaliśmy prosty,
acz jakże skuteczny mechanizm mocowania otwartych formatek. Wcześniejsze rozwiązania okazały się mniej trwałe. Prostota i funkcjonalność górą.

Układ jezdny

Zabudowy NPV™ posiadają cztero-rolkowy układ jezdny. Na każdej przesuwno-rozwieranej formatce (poza stałymi) występują cztery, podwójne, niezależnie łożyskowane układy rolkowe. Bazą podwójnego układu rolkowego jest zestaw składający się z dwu rolek wbudowanych na jednym trzpieniu ze stali nierdzewnej o średnicy Ø10. Dzięki temu na każdej przesuwno-rozwieranej formatce występuje osiem łożyskowanych rolek opartych na czterech trzpieniach Ø10, co czyni układ bardzo, bardzo wytrzymałym i komfortowym w eksploatacji. To jest jedna
z podstaw wysokiej wytrzymałości i komfortu użytkowania systemu NEW PERFECT VIEW™.
Warto zapoznać się z ukrytymi przewagami.

Układ otwierania

Kolejną ogromną przewagą systemu NPV™ (który jest także częścią systemu OG™),
w zakresie wytrzymałości i walorów funkcjonalnych jest precyzyjny układ otwierania zabudów NEW PERFECT VIEW™. Ukryty mechanizm, wykonany z dobrych jakościowo metali i detali odpornych na warunki atmosferyczne, fabrykowanych na nowoczesnych centrach obróbczych CNC stał się wizytówką tego wyrobu. Dzięki niemu możemy produkować bardzo szerokie formatki do 1500 mm, co jest niebywałą przewagą konkurencyjną tego produktu. Rozwiązanie jest trwałe, bezpieczne i komfortowe w eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu

Poproś o wycenę